Informácie k Minifurru


Minifurr je oddychová akcia pre furries z Čiech, Slovenska a celého sveta.
Mali by ste sa tu stretnúť so starými i novými kamarátmi, pobaviť sa a príjemne stráviť víkend v milej furspoločnosti. Snáď pripravíme všetko tak, aby bola dobrá nálada.

Odohráva sa v chate triedy turistickej ubytovne, program je nenáročný oddychový, grilovanie, dobré pivo...

Chata je vybavená elektrinou, teplou a studenou vodou, sprchou, WC, a kuchyňou. V 3 až 6 posteľových izbách na hornom poschodí je k dispozícii 31 plne vybavených postelí. Na postele nie je potreba spacák. Spodnú časť zaujíma spoločenská miestnosť s kachľami, obložená drevom v sedliacom štýle. Na spoločenskú miestnosť nadväzuje vybavená kuchyňa s plynovým šporákom, elektrickou rúrou a 2 chladničkami. Ďalej sa v prízemí nachádzajú sprchy, toalety a fínska sauna. Kapacita sauny je 6-8 osôb, pre dokonalé schladenie poslúži bazén. Súčasťou areálu sú 2  kurty s umelým povrchom, ktoré je možné použiť nielen na tenis, ale i nohejbal, či volejbal. Ďalej je k dispozícii fotbalové ihrisko, vonkajšie posedenie a ohnisko.

Kapacita chaty je obmedzená na 31 tvorov. Hláste sa aj keď počet presiahne 31, niektorí ako vždy vypadnú a keď bude nadzáujem, uvidime. Alebo je možné sa ubytovať v neďalekom penzióne. Obávam sa, že penzión je už teraz (v júli) obsadený. Informácie sú na stránke o ubytovaní.

Vo štvrtok a v sobotu popoludní zaistíme grilovanie, cena je zahrnutá vo vstupnom. V piatok bude pečené prasiatko. Počas conu bude k dispozícii kofola a pivo. Informácie su na stránke o strave.

Program je oddychový a zábavný. Nepripravujeme žiadne náročné a príliš poučné sigy. Radi by sme, aby sa každý bavil. V okolí je možnosť peších a cyklistických výletov do okolitých lesov, alebo je možné autom zájsť do Žďáru nad Sázavou, alebo ak bude počasie dobré kúpať sa na rybníky.
Viac nájdete na stránke o programe.

Sledujte prosím pravidelne, aspoň raz týždenne stránku s novinkami, kde sa dozviete aktuálne správy.

Minifurr nie je akcia poriadaná vo verejnom záujme, je to stretnutie priateľov v rámci ktorého sa všetci skladajú na zdieľané náklady. Prístup je len na pozvanie. Organizátor môže zamietnuť účasť komukoľvek, koho na akcii nechce, bez udania dôvodu. Nežiadúce sú tvory, ktoré sa bavia ubližovaním iným alebo ich chovanie je ostatným obťažujúce.

Prihlásením sa na zraz súhlasíte s poskytnutím vašej emailovej adresy organizátorom zrazu pre potreby organizácie stretnutia. Údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane.