Program


Program má byť oddychový a zábavný. Nepripravujeme žiadne náročné a poučné sigy.
Radi by sme, aby sa každý bavil.
Ak sa vydarí počasie je možné zájsť na výlety po okolí podľa svojej chuti, ak bude sezóna tak aj zbierať huby. Ak sa nájdu ochotní vodiči je možné ísť individuálne aj na dlhšie výlety. Možnosti sú na webe chaty.

Aj tentokrát urobíme tombolu. Ceny do tomboly budú vystavené, či ohlásené v sobotu popoludní. Prosím prineste sami zaujímavé predmety, ktoré chcete venovať do tomboly. Losovanie bude v sobotu večer. Dva lístky dostávaš automaticky pri prezentácii. Ďalšie lístky je možné kúpiť po 5 Kč v piatok a v sobotu.
Všetky utržené peniaze budú venované na ceny.

K dispozícii je základné hudobné vybavenie (2 repro + zosilňovač) večer je možné posedieť vonku pri ohni (ak bude zima, kachle vo vnútri poslúžia na príjemný ohrev ako krb). Doneste prípadne so sebou gitaru a zahrajte a zaspievajte pri ohni.

Kto má a hraje, doneste stolné hry.

Po dohode bude možné zapnúť saunu. Cena za zapnutie sauny a cca 1hod pri plnej teplote je 1000 Kč. Tá sa rozpočíta medzi tých, ktorí do sauny pôjdu.

K chate patria tenisové kurty (mali by mať nový umelý povrch) a menšie ihrisko na badmington, prípadne sa dá hrať petanque. Prineste príslušné vybavenie, ak máte. V okolitých lesoch sa dá prijemne jazdiť na bicykloch.

Je možné sa medzi sebou dohodnúť a zájsť autami do ZOO Jihlava. Vzdialenosť je asi 45km.

Ak máte nejaké nápady na prípadný spoločný program dajte mi vedieť.