Cena a platba


Ceny

Základné ubytovanie stojí na noc 230Kč. Normálne con trvá cez 4 noci a tak cena je 920 Kč. Ak chcete prísť na kratšiu dobu (minimálne 2 noci), vyplňte to pri registrácii.
Záloha na vstupné sa líši podľa toho čo vyberiete pri registrácii. Zahŕňa ubytovanie, náklady na con ako taký, náklady na grilovanie a prasiatko podľa výberu, ceny na tombolu a 2 lístky do tomboly. Ak prídete na kratšiu dobu, vyplňte pri registrácii na ktoré dni chcete grilovanie. Vegetariánsku stravu NEZAISŤUJEME.
Na mieste zaplatíte ešte za pivo, ktoré vypijete. Cena vychádza cca 25-30 Kč za jedno pivo, špeciály viac.
Vyúčtovanie urobíme v nedeľu pred odchodom. Platba za vyúčtovanie je len v hotovosti.
 

Záujemcovia o saunu zaplatia 1000Kč za pustenie sauny. Cena sa rozpočíta na počet saunujúcich.
Iné spoločné akcie sa rozrátajú na účastníkov individuálne.

Záloha

Zmyslom zálohy je uistiť sa, že prídete. Vyberám ju po predošlých skúsenostiach s nespoľahlivosťou furrikov. Zároveň sa vyselektuje kto naozaj chce prísť. Zaplatenie zálohy, prihlasovanie a odhlasovanie je možné do 13. 9. 2023. Zaplatenie zálohy je záväzná prihláška. Kto nezaplatí do 13. 9., ani sa nedohodne inak, bude vyškrtnutý.
Kto zaplatí zálohu a odhlási sa pred 13. 9., ten dostane zálohu nazad. Záloha toho, kto sa bude chcieť odhlásiť bez závažného dôvodu (choroba, vážna choroba v rodine, živelná udalosť a podobne) po 13. 9. prepadá v prospech všetkých účastníkov, ale vrátim vám peniaze na nevyužité ubytovanie.

Výška zálohy záleží od vyplnenej registrácie.

Spôsoby platby:
Z ČR posielajte platby na účet GE MoneyBank 220964055/0600. Variabilný symbol uveďte 233. Do správy uveďte svoj nick. Je možné mi aj platiť osobne.

Zo Slovenska a iného zahraničia
môžete platiť cez PayPal na adresu ravv@volny.cz. V prípade tejto platby ju pošlite ako súkromný prevod a NEUVÁDZAJTE DO POZNÁMKY NIČ, ale pošlite mi email z akej adresy ste platbu poslali.  Na mieste doúčtujeme rozdiely podľa kurzu a skutočne došlej sumy. Ak nemôžete použiť Paypal, ozvite sa mi a riešte zaplatenie zálohy individuálne so mnou. Je možná aj platba medzinárodným prevodom, mimo EU ale všetky náklady na prevod musíte znášať vy - ČR nie je v eurozóne a tak sa poplatky môžu pohybovať až do 20 eur.
V rámci EU pri platbe eurom použite SEPA platbu.Už funguje obvykle bez poplatkov. V tomto prípade je IBAN: CZ55 0600 0000 0002 2096 4055 a BIC (SWIFT): AGBACZPP..

V prípade akýchkoľvek problémov so včasnou platbou - kontaktujte ma včas.