Program


Program má byť oddychový a zábavný. Nepripravujeme žiadne náročné a poučné sigy. Radi by sme, aby sa každý bavil.
Ak sa vydarí počasie je možné zájsť na výlety po okolí podľa svojej chuti, ak bude sezóna tak aj zbierať huby. Ak sa nájdu ochotní vodiči je možné ísť individuálne aj na dlhšie výlety. Možnosti sú na webe chaty.

Aj tentokrát urobíme tombolu. Ceny do tomboly budú vystavené, či ohlásené v sobotu popoludní. Prosím prineste sami zaujímavé predmety, ktoré chcete venovať do tomboly. Losovanie bude v sobotu večer. Dva lístky dostávaš automaticky pri prezentácii. Ďalšie lístky je možné kúpiť po 5 Kč v piatok a v sobotu.
Všetky utržené peniaze budú venované na ceny.

K dispozícii je základné hudobné vybavenie (2 repro + zosilňovač) večer je možné posedieť vonku pri ohni (ak bude zima, kachle vo vnútri poslúžia na príjemný ohrev ako krb). Doneste prípadne so sebou gitaru a zahrajte a zaspievajte pri ohni.

V sobotu dopoludnia sa možno pokúsi BlackWolf zaistiť strelnicu v Havlíčkovom Brode. Cena je na jedného asi 100Kč + strelivo. Zbrane zapožičia BlackWolf (krátke aj dlhé), alebo si môžete doniesť svoje legálne držané zbrane a strelivo, ak máte povolenie. Záujemcovia sa budú musieť prihlásiť vopred, budem potrebovať osobné údaje.

Po dohode bude možné zapnúť saunu. Cena za zapnutie sauny a cca 1hod pri plnej teplote je 800 Kč. Tá sa rozpočíta medzi tých, ktorí do sauny pojdu.

Je možné sa dohodnúť a zájsť autami do ZOO Jihlava. http://www.zoojihlava.cz/cz/ Vstup je 100 Kč.  Vzdialenosť je asi 45km.hlavná stránka